Kids Club (çocuk İngilizcesi)

Kids Club (çocuk İngilizcesi)

 

Kids club çocukların İngilizce eğitimi almasını sağlayan bir kurstur. Tamamen çocuklara özeldir ve bu sayede çocukların ihtiyaç duyduğu diyaloglar ve kelimeler üzerinden ilerlemektedir. Çocukların dil öğrenme becerisi, yetişkinlere nazaran çok daha fazladır. Bu nedenle aileler bunu değerlendirmek istemekte haklıdır ve çocuklarını dil eğitimine yönlendirirler. İngilizce artık ikinci bir dil olarak görülmeyip ana dil kadar iyi bilinmesi gereken bir dildir ve bu nedenle İngilizce eğitimine ne kadar erken başlanır ise o kadar iyidir.

Çocukların İngilizce eğitimi için bu süreçler oldukça önemlidir ve doğru bir eğitimci kurum ile çalışmaya özen gösterilmelidir. Bizler ABK Dil Kursu olarak pedagojik formasyona sahip İngilizce öğretmenleri ile çalışıyoruz ve çocukların mutluluğunu sağlarken onları yeni bilgiler ile donatıyoruz. Elbette bu aşamada çocukların yaşları ve aldıkları ekstra eğitimlere de dikkat edilmektedir. İlkokula giden çocuklar ile ön eğitim alan çocukların alacağı İngilizce eğitim farklı olacaktır. Çocukların yaşlarına ve seviyelerine en uygun eğitimler en keyifli şekilde sunulmaktadır.

Çocuk İngilizce Kursu

Çocuk İngilizce kursu diğer bir adı ile kids club olarak bilinmektedir. Dil eğitimi her yaşta önemli ve gerekli olsa da özellikle erken yaşlarda başlanan dil eğitiminin etkisi çok daha fazladır. Çocukların dil eğitiminde yetişkinlere nazaran çok daha kısa sürede öğrendiği bilinmektedir. Öğrenilen bilgileri de rahatça günlük hayatına yerleştirebilen çocuklar özellikle anlama ve konuşma kapsamında en iyi sonuçları sergileyebilirler. Burada en önemli nokta eğitimci ve kurum seçimidir. Çocuk İngilizce kursunun süresi de önemlidir.

Bu süre çocukları sıkmayacak ve onların güncel hayatını kaplamayacak bir oranda verilmektedir. Bu sayede çocuklar eğitim esnasında yaşıtları ile sosyalleşebilirler ve pratik bir ortamda dil eğitimini gerçekleştirebilirler. Çocuklar dil kurslarında eğitim alırken bununla eğlenmeli ve bu esnada öğrenmeliler. Çocuk İngilizcesi hızlı gelişmekte ve sıkça pratik edilmektedir. Bunu eğitimciler konuşma ve anlama gibi alanlar ile çocuklara sunmaktadır. Aynı zamanda yazmayı ve okumayı bilinen çocuklarda eğitimin kapsamı genişler ve çocuklar İngilizce olarak yazmayı ve basit kitapları okumayı da öğrenebilirler. Bu nedenle yaş skalası ve çocuğun eğitim durumu oldukça önemli ve belirleyicidir.

Çocuk İngilizce Kursu Kimleri Kapsar?

Çocuk İngilizce kursları iki ayrı gruba ayrılmaktadır ve çocukların yaşları burada oldukça belirleyicidir. Bunlardan ilki ön okul seviyesindeki çocuklardır. Kreş ve anaokulu gibi temel okul seviyesinin altında olan ve henüz yaşı daha küçük olan çocukları kapsamaktadır. Bu eğitim özellikle konuşmak, kendini ifade etmek ve karşı tarafı anlamak üzerine kuruludur.

İlkokul seviyesindeki çocuklar için de kids club seçeneği yer almaktadır. İlkokula giden çocuklar artık yazı yazmayı ve okumayı bilirler. Bu durumda İngilizce eğitimini kapsamı genişleyecektir ve çocuklar erken yaşta İngilizceyi dört farklı kademede de öğrenebilirler. İngilizce eğitimi verilirken çocukların yaş tarihlerine bakılmaktadır. Buna göre kayıt oluşturulur ve az kişili sınıflara çocuklar yaşları bazında yerleştirilirler. Çocukların eğitim durumlarına göre onlara en keyifli aktiviteler sunulmaktadır.

Çocuk İngilizce Kursu Avantajları

Kayseri kids club birçok avantajı ile öne çıkan bir hizmet sunmaktadır. Kids club kapsamında çocuklar kendi yaşıtları ile vakit geçirip sosyalleşebilirler. Aynı zamanda yeni arkadaşlar edinirken İngilizce de öğrenebilirler. Bu eğitim esnasında çocuklar aktif olarak kullanılır ve onların hem eğitimci hem de birbirleri ile olan iletişimleri sağlanır.

Keyifli ve eğlenceli oyunlar ile verilen İngilizce eğitimleri, çocukların İngilizceyi günlük hayatlarında kullanmalarını sağlar. Aynı zamanda çocukların dil öğrenmeye en açık olduğu bu süreçte bu eğitimden faydalanmak birçok ebeveynin tercih ettiği bir durum haline geliyor. Ağırlıklı görsel ve işitsel olarak verilen eğitimler ile İngilizce çocukların hafızalarına çok daha rahat dahil olabiliyor. Sonrasında ise düzenli pratikler ile çocuklar İngilizceyi ana dilleri gibi öğrenir bir hale geliyorlar.

Çocuk İngilizce Kursu Ücretleri

Çocuk İngilizce kurs ücretleri çocukların seviyesine göre çeşitlenmeye açıktır. Kids club fiyatları incelendiğinde çocuğun yaşı ve eğitim seviyesine dikkat edilmektedir. Aynı zamanda kursların ne kadar sürdüğü de önemlidir ve kurslara haftada kaç gün katılınacağına göre fiyatlar belirtilmektedir. Çocuk İngilizce kurslarında eğitim en üst seviyede verilirken çocukları da memnun edecek interaktif ders ortamı sunulmaktadır. Son teknoloji akıllı tahtalar ile eğitim daha keyifli bir hal almaktadır.