Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Soru veya önerileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimlerimiz

Bireysel Dersler

Kişiselleştirilmiş dil öğrenme deneyimi için özel dersler. Öğrencilerin ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre planlanmış dersler.

Grup Dersleri

Küçük gruplar halinde yapılan dersler. İletişimi arttırarak dil becerilerini geliştirmek için interaktif bir ortam sunar.

Online Dersler

Esneklik ve erişilebilirlik sağlayan çevrimiçi dersler. İster evinizden, ister iş yerinizden dil öğrenmeye devam edebilirsiniz.

Sizde Katılın
7,267
Mezun Öğrenci
2,348
İş Fırsatı
48
Uzman Ekip
85 %
Başarı Oranı


  • Kurum ve yöneticileri o kadar iyiler ki iyi demek bile az kalır.tamamen insana yardımcı olmaya odaklanmış güvenli insanlar iyi ki tanıdım diyorum. Egitim vererek Almanya'da çalışıp iş bulmanız için elinden geleni yapıyorlar. Güvenle tercih edebilirsiniz.

    Engin Taşdemir
  • Bütün yurt dışı korkularıma net cevap ve güvenirlikle yaklaşan bahar hocam iyi ki varsınız size teşekkür etmek istiyorum burası farklı bir ortam kaliteli hayat,saygılı insanların bulunduğu bir ülke insan kendini burada çok mutlu ve saygı değer hissediyor iyi ki sizinle doğru karar vererek blue card ile almanyaya gelip çalışmaya başlamışım

    Zeynep Kasapoğlu
  • Almanca da kendileri ders alıyormuşçasına öğrenci hazırlayan bir kurum daha bilmiyorum. Abk bu konuda o kadar hassas ve tecrübeli ki derslerimi alınca bunu daha ilk günden gördüm asla pişman değilim

    Ezgi Aksungur