2 KUR ALANA 1 KUR HEDİYE!

Yabancı dil öğrenmenin en önemli noktası kendinizi keşfeder, çok yönlü düşünür ve kendinizi daha iyi ifade etmeye başlarsınız.  Aynı zamanda daha hızlı öğrendiğinizi ve daha yaratıcı olmaya başladığınızı görürsünüz. Tüm bunlara sahip olmak da sizi nitelikli biri haline getirecektir. Yabancı dil artık günümüzde her yerde karşımıza çıkmaktadır.

Yabancı dil öğrenmek size bambaşka dünyaların kapısını açar. Yurt dışına çıktığınızda oradaki insanlarla iletişim kurmak zorunda kalabilirsiniz. Şöyle düşünün, dil bilmeden mi gitmek isterdiniz yoksa o dili özümseyip, bilerek mi gitmek isterdiniz? Bilmeden gitmek size ne kazandırır ve bilerek gitmek size ne kazandırır? Dil bilmek ufkunuzu geliştireceği için hayata bakış açınızı da o dili bilen insanlara karşı bakış açınızı da değişecektir çünkü bir bakıma onların dilini bilmek demek, kültürlerini, sanatlarını, yaşayış tarzlarını da bilmek demektir.

Yabancı dil öğrenmek kendinize yapacağınız en önemli yatırımlardan biridir. Çünkü dil öğrendikçe düşünce yapınız değişip genişleyecek, ön yargılarınızdan kurtulacaksınız, vizyonunuz zenginleşip büyüyecektir. Diğer bir deyişle, yabancı dil bilmek veya öğrenmeye çalışmak sizi konfor alanınızdan dışarı çıkarmak demektir denilebilir, çünkü kendi ana dilinizde içgüdüsel olarak yaşadıklarınızı başka bir dilde de yaşamaya çalışırsınız ve bu da sizi yaptığınız ve okuduğunuz her şeye farklı bakış açıları kazandırır.

İşte bu yüzden ABK Amerikan Dil Kursları ailesi olarak yabancı dil bilmeyen hiçbir vatandaşımız kalmasın diye 2 kur alana 1 kur hediye kampanyamızı başlatıyoruz. Alanında uzman kadrosuyla Kayseri’deki şubemize tüm öğrencilerimizi bekliyoruz.

Related Post

Yardım