About Image

Hakkımızda

Hakkımızda

2021 yılından bugüne varlığını sürdüren ABK Dil Kursu olarak birden fazla dilin eğitimini sunuyoruz. İngilizce, Almanca ve Rusça dil seçeneklerimiz ile meraklısına dil eğitimini birçok alternatifi ile vermekteyiz. Dil eğitiminde birçok seçenek bulunmaktadır. Bu genel dil eğitimi olabileceği gibi sadece sınavlar üzerine, konuşma üzerine ve yaş gruplarına göre sınıflandırma gibi pek çok seçenek yer almaktadır. Dil eğitimi dil bazında geniş yelpazesi ile herkese ihtiyacı olanı sunmaya odaklıdır. Dil eğitimi sonucunda seviyeler belirlenmektedir ve ardından bu seviyeler belgelenmektedir. Dil eğitimindeki en hassas konulardan biri seviye belgesidir. Birçok kişiye sunduğumuz seviye belgeleri ile eğitim alan ve sınavları geçen kişiler bu belgeyi iş ve okul hayatlarında ve daha pek çok yerde kullanabilirler.

Dil öğrenmek hem zaman hem de özveri isteyen bir şeydir. Keyifli dil öğrenmek için bu alanda uzman kişilerden destek almak gerekmektedir. Profesyonel ve deneyimli eğitimcilerimiz, her yaş grubuna özel dersler verirken, öğrencilerin isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılamaya odaklıdır. Temel seviyeden öğrencilere dil eğitimi verdiğimiz gibi ileri seviyeden öğrencilere de dil eğitimi veriyoruz. Aynı zamanda çocuklara da bu eğitimleri sunuyoruz ve böylelikle herkesin dil öğrenmesi için uygun alanı oluşturuyoruz. Her yaştan insan dil öğrenirken farklı metotlar uygular ve eğitimcinin bunu anlayabilmesi için az kişili sınıflarda adeta özel dersler gibi ders işlemesi gerekmektedir. Az kişili profesyonel sahamızda öğrenciler ile direkt olarak ilgilenilir ve onların beceri ve anlama düzeyleri bu sayede keşfedilir. Temiz sınıflarımızda yapılan dil dersleri düzenli olarak planlanmaktadır ve öğrencilerin durumlarına özel seçenekler sunulmaktadır. Gündüz saatlinde dersler odluğu gibi akşam saatinde de dersler sunularak herkesin müsait odluğu saatlere göre tercih yapmasına imkan verilmektedir. Aynı zamanda hafta içi ve hafta sonu seçenekleri ile dil eğitimini zenginleştirmek ve daha geniş bir kitleye hitap etmek mümkün olmaktadır.

İngilizce, Almanca ve Rusça dilleri birçok kişinin ihtiyaç duyabileceği diller arasında yer almaktadır. Bu dillerden her biri iş ya da eğitim alanlarında kişilerin önüne çıkabileceği gibi sadece hobi olarak ve kendini geliştirmek isteyen birçok kişi de dillere yönelebilir. Dil eğitimi almanın sınava girmek gibi birtakım sebepleri de bulunmaktadır ki bunlara özgü kurslarımız ile en iyi performansı sergileyebilmeniz ve istediğiniz sonucu almanız mümkün olacaktır. Sınav İngilizcesi seçeneği ile İngilizce sınavlarının pek çoğuna hazırlanmak mümkündür. Sınav bazında kurslar ile o sınava yönelik sağlanan eğitimler bu alanda deneyimli eğitimciler önderliğinde gerçekleşmektedir. Soru tiplerine özel çalışmalar yapılırken düzenli olarak soru çözülmektedir ve sınav için gerekli hazırlık sağlanmaktadır. Aynı zamanda temelden başlayarak sona kadar bir dili öğrenmek isteyenler de vardır.

Genel İngilizce, genel Almanca gibi seçeneklerimiz le öğrencilerin seviyelerinden son aşamaya kadar ilerlemelerini ve eğitim alanlarını genişletmelerini sağlıyoruz. Genel dil kursları, bir dilin grameri, kelimesi ve daha pek çok ayrıntısını öğrenmeyi sağlamaktadır. Bunlarla birlikte o dilde okuma, yazma, dinleme ve anlama da dört element olarak yer edinmelidir. Genel dil eğitimimiz sonunda istenen seviyeye gelindiğinde kişinin artık o dil ile ilgili bir problemi kalmayacaktır. Dil eğitimini çocuklar için de sunuyoruz ve böylelikle çocukların daha eğlenceli ve aktif bir şekilde dil eğitimi almalarını mümkün hale getiriyoruz. Bunun yanında speaking club yaparak, özellikle konuşmada sıkıntı yaşayanlara hitap ediyoruz. Speaking club İngilizce ve Almanca avantajı ile her iki dilde de rahatlıkla sohbet edebilmeyi amaçlıyor. Her hafta bir araya gelen kişiler, belirli konular önderliğinde sohbet ediyor ve böylelikle konuşarak dil gelişimlerini ide arttırıyorlar. Tüm bu hizmetlerimiz ile öğrencilerimize dil eğitiminin ne kadar keyifli olduğunu anlatırken aynı zamanda ihtiyaçları doğrultusunda dil hizmetleri sunuyoruz. Her yaşa ve yabancı dil seviyesine sahip insanlara hitap eden ABK Dil Kursu hızla büyümeye ve kendini de geliştirmeye devam ediyor!

 

Misyonumuz

ABK Dil Kursu olarak sunduğumuz hizmetlerden öğrencilerimizin memnuniyet duymasını hedefledik ve onlara uluslararası seviyede dil eğitimleri sunduk. Kayseri’de verdiğimiz bu eğitim ile her yaşa hitap edebilmeyi başardık.

Vizyonumuz

Kayseri’de kurulan ABK Dil Kursu, Kayseri ile başlayarak geniş bir çevreye yayılacak ve dil eğitiminin en öne çıkan ismi olacaktır.